Sprawozdanie Premiera nr 1

Towarzysze Scholandczycy,

Pierwsze kilka dni urzedowania jako Premiera upłynęło mi na dość ospałym grzebaniu – ot, drobne porządki na forum (w zakresie moich obecnych możliwości, nie wszystkie uprawnienia jeszcze mam). Jak dotrą listy uwierzytelniające – planuję reorganizację forum tak, aby było wygodniejsze. Ponieważ i tak działów na naszym Forum nie mamy za dużo – będę dążył do tego, żeby uniknąć tworzenia się niepotrzebnych poddziałów, przynajmniej dopóki nie staną się niezbędne.

Z rzeczy istotnych – zwróciłem się do JKM Edwarda II z wnioskiem o przekazanie Scholandii środków finansowych na start, tak abyśmy mogli ruszyć. Wracam – już jako premier – do dyskusji z władzami centralnymi nt. rekompensaty za arminy. W tej sprawie będę się też konsultował z osobami po stronie Scholandii.

Z mniejszych spraw – dziś otworzyłem ankietę ws. wizji scholandzkiej gospodarki, poprosiłem o stworzenie dla Scholandii miejsca na serwerze Dreamlandu, a także wysłałem kilka prywatnych wiadomości w sprawach krajowych, które – mam nadzieję – przełożą się na coś bardziej konkretnego.

Na początek chyba tyle. Zobaczymy co dalej.

Wandosławię,
/-/ PTR, Premier